לכל שאלה ועניין, התקשרו:
050-811-8145

לכל שאלה ועניין, התקשרו: 050-811-8145

אישור כבאות – המפתח לעסק בטוח ורווחי

חשיבות אישור כבאות

אישור כיבוי אש הוא אחד המסמכים החשובים ביותר עבור כל בית עסק או בניין. ללא אישור זה העסק עלול להיסגר. אנשים עלולים להיפגע ונזק כבד עלול להיגרם לרכוש. לכן חשוב מאוד לוודא שהעסק או המבנה עומדים בכל דרישות רשות הכבאות וההצלה ולקבל את האישור המיוחל.

שלבי קבלת האישור

התהליך לקבלת אישור כבאות כולל מספר שלבים והנחיות שצריך לעמוד בהם:

  1. ראשית, יש להכין תוכנית בטיחות אש מקיפה הכוללת תרשימים, הוראות בטיחות, ציוד כיבוי והתרעה, מערכת ספרינקלרים, דרכי מילוט ועוד. את התוכנית יש להגיש לאישור רשות הכבאות.
  2. לאחר מכן נציגי הרשות יבצעו ביקורת מקיפה במבנה. הם יוודאו שכל ההנחיות בתוכנית מיושמות בפועל. במידה והכל תקין, הרשות לכיבוי וההצלה תנפיק אישור כיבוי אש. אך אם הם ימצאו ליקויים יידרשו תיקונים ובדיקה חוזרת.
  3. לאורך כל התהליך חשוב לשתף פעולה באופן מלא עם נציגי רשות הכבאות ולעמוד בלוחות הזמנים.

האתגרים בתהליך

כל התהליך הזה עשוי להיות מאתגר ולארוך זמן רב. ניסיון רב, מומחיות והיכרות מעמיקה עם דרישות הכיבוי נדרשים כדי להשלים אותו ביעילות.

הפתרון: חברת "Done Safe"

כאן נכנסת לתמונה חברת "Done Safe". החברה מתמחה בייעוץ וליווי בנושא בטיחות אש ואישורי כבאות. צוות היועצים המנוסה והמקצועי של "Done Safe" מספק מגוון שירותים בתחום:

  • הכנת תוכנית בטיחות מקצועית. היועצים של "Done Safe" יכינו עבורכם תוכנית בטיחות מקיפה ומפורטת. תוכנית התפורה בדיוק למידות העסק או המבנה שלכם. התוכנית תכלול את כל האלמנטים הנדרשים כגון תרשימים, הוראות, רשימות ציוד ועוד. כל זאת תוך עמידה מלאה בדרישות הרגולציה והתקנים העדכניים ביותר.
  • ליווי בתהליך הביקורת – לאחר הגשת תוכנית הבטיחות, היועצים של "Done Safe" ילוו אתכם לכל אורך תהליך הביקורת מול רשות הכבאות. הם יתכננו ויתאמו את הביקורת ויהיו נוכחים בזמן ביצועה. היועצים שלנו ידאגו לתקן במהירות כל ליקוי שיתגלה, וישמשו כגורם מקשר בינכם לבין הרשות עד להשגת האישור הסופי.
  • הנפקת כבאות – המטרה הסופית של כל התהליך. היועצים של "Done Safe" יוודאו שכל הדרישות מולאו במלואן, ילחצו על הגורמים הרלוונטיים לזירוז הנפקת האישור, ויעבירו אותו לידיכם כדי שתוכלו להציגו ולהמשיך בפעילות העסקית שלכם בראש שקט.

למה אישור כבאות הוא חובה?

קבלת אישור מרשות הכבאות וההצלה היא חובה חוקית. אבל בעיקר היא המפתח לניהול עסק בטוח, אחראי ורווחי. חיי אדם ורכוש תלויים בכך. למרות שזהו הליך לא פשוט, עם הייעוץ והליווי המקצועיים של חברת "Done Safe" ניתן לצלוח אותו ביעילות ולקבל את האישור התקף.

אז למה לחכות? צרו קשר כבר עכשיו ועל הבטיחות באש תוכלו לסמוך.

× אנו מתחייבים לך למחיר הכי טוב בארץ
דילוג לתוכן